Кассовый аппарат T-CASH 1.0

Latvijā izstrādātais un ražotais kases aparāts T-Cash 1.0.
Kases aparāts T-Cash 1.0 atbilst LR MK Noteikumiem Nr.96 un ir iekļauts VID publiskojamo datu bāzē.

Kases aparāta T-Cash 1.0 priekšrocības

  • Kompakts izmērs
  • Ipaši izturīgs korpuss ar ērti lietojamu tastatūru
  • Ērts lietošanā kā kasierim, tā arī tehniķim
  • Ideāli piemērots izbraukuma tirdzniecībai, darbojas no ietilpīga akumulātora

Kases aparāts T-Cash 1.0 ir ļoti vienkāršs ekspluatācijā, drošs un intuitīvi lietojams. Jums vairs nebūs jāuztraucas par strāvas pārrāvumiem, jo iebūvētais akumulātors nodrošinās kases aparāta nepārtrauktu darbību un Jūs jebkādos apstākļos spēsiet turpināt darbu.

LIETOTĀJA INSTRUKCIJA
Kases aparāta T-Cash 1.0 cena ar sagatošanu un papildus čeku lenti 265.00EUR ar PVN

Par mums

Kases aparātu vēsture – tā ir gara, mainīga, cita citu nomainošu iekārtu ķēde. No elementārām mašīnām ar ierobežotu funkcionalitāti līdz tehnoloģijām, kuras nodrošina milzīga operāciju skaita apkalpošanu. No sarežģītības un neērtībām – uz vienkāršu un efektīvu darba procesu.

Kādam jābūt kases aparātam šodien? Mēs to zinām un saglabājam pamatvērtības, piedāvājot klientiem saprotamus, funkcionālus un vienkāršus risinājumus, kas padara ikdienas uzdevumu izpildi patīkamāku un ātrāku, bet darbu – vieglāku.

Par mums

Mūsu komanda

Mūsu komanda

Transparent komanda ir ne tikai sertificētu speciālistu kolektīvs, kuri labi dara savu darbu. Mēs raugāmies uz savu jomu plašāk un lūkojamies nākotnē, uztverot mūsu klientu vajadzības par prioritāti. Mēs zinām, kā izvēlēties, noregulēt un optimizēt kases aparātu, piemērojoties katra atsevišķa uzņēmuma specifikai. Mēs redzam, kā mūsu serviss palīdz un atbalsta mūsu klientus, un tas mūs iedvesmo, ļaujot saglabāt nemainīgi augstu apkalpošanas līmeni.

Mūsu pakalpojumi

20 gadu darbības laikā mēs esam nostiprinājuši un paplašinājuši pakalpojumu klāstu, piedāvājot klientiem ne tikai kases aparātus, bet arī tādus pakalpojumus kā uzturēšanu, apkalpošanu un apmācību. Iegādājoties kases aparātu, jūs varat rēķināties ar pilna servisa apkalpošanu, ievērojot visas elektronisko iekārtu un maksājumu reģistrācijas ierīču tehniskās prasības, kuras nosaka normatīvie akti. Mēs esam atvērti aktīvai sadarbībai un labprāt sniedzam konsultāciju pakalpojumus nodokļu pārskatu plānošanā un sagatavošanā, palīdzam risināt grāmatvedības un audita jautājumus, kā arī sniedzam atbalstu konsultāciju formā darījumu kārtošanā.

Mūsu pakalpojumi